2 Yaşındaki Kızı Karaladı, Anne Birer Sanat Eserine Dönüştürdü!

2 Yaşındaki Kızı Karaladı, Anne Birer Sanat Eserine Dönüştürdü!
15 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 5.618 kez okundu.

Küçük çocukların ellerine birer kağıt ve rengarenk kalemler verdiğinizde ne kadar da eğlenerek zaman geçirdiklerine hepimiz tanık olmuşuzdur.

Onların yaptıkları kendilerince bu çok önemli iş, genellikle çöp kutularında son bulur.

Oysa öyle bir anne var ki, 2 yaşındaki kızının karalamalarının hiç birini atmıyor. Tam tersine hepsini, aslına sadık kalarak çok güzel birer resim çalışmasına dönüştürüyor.

Kanadalı bu annenin adı Ruth Oosterman. Kendisi bir sanatçı ve küçük kızının bu yaşından itibaren sanatla iç içe büyümesini istiyor. Ruth Oosterman, resimlerini 2 yaşındaki kızı Eve ile birlikte yapıyor ve ortaya birbirinden etkileyici çalışmalar çıkıyor.

Çalışma, kızının karaladıklarını, annesinin muhteşem resimlere dönüştürmesi şeklinde ilerliyor ve tüm çalışmalar görenleri hayran bırakıyor.

Bu sanatçı anne-kızın çalışmalarını çok beğendik ve hemen sizlerle de paylaşmak istedik. Gördüğünüzde sizler de bize hak vereceksiniz.

O halde gelin bu anne-kız ortak yapımı çalışmaları hep birlikte inceleyelim. Hem kim bilir, belki bizler de benzer çalışmalara imza atabilmek için fikir edinmiş oluruz…

3 Sanatçı anneden kızının resimlerine inanılmaz dokunuşlar 4 Kızının karalamasını resme dönüştüren anne 5 Basit karalamalardan resim çalışması yapan anne 6 Karalama kağıtları sanat eserine dönüştüren anne 7 Kızı ile birlikte resim yapan anne 1 Anne kızın muhteşem resim çalışmaları 2 Kızının karalamalarını muhteşem resimlere dönüştüren anne

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git