Bir Zamanların En Ünlü Çifti Caner ve Tülin, Şimdi Neredeler?

Bir Zamanların En Ünlü Çifti Caner ve Tülin, Şimdi Neredeler?
20 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 67.184 kez okundu.

Bir evlilik programı sayesinde yakaladıkları şöhretin tadını sonuna kadar çıkaran, bir zamanların en ünlü ikilisi, o dönemde evleneceklerine kesin gözü ile bakılan Caner Toygar ve Tülün Koca şimdilerde neler yapıyorlar?

2004 yılında sansasyonel ilişkileri sayesinde ekranların aranan ikilisi haline gelen ve Caner ile Tülin olarak bilinen, ünlü çift bir türlü evlenememiş ama her zaman birlikte programlara katılmışlardı. Bu programlarda zaman zaman canlı yayında kavga etmekten de çekinmeyen olay çift en sonunda yollarını ayırdılar.

Caner Tülin Çifti neler yapıyor

Tülün’den gelen en son haber Eskişehir’deki köyüne geri döndüğü yönünde oldu ama Caner bu tarihten sonra da yakaladığı geçici şöhreti elinde tutabilmek için ne gerekiyorsa yapmaya devam etti.

Caner Toygar, bir dönem bir dizide bile rol almıştı ancak oynadığı diziden beklediği ilgiyi göremedi. Yaşadığı geçici şöhret yolculuğunu “çok şey vadettiler ama sonunda ekmek alacak param bile kalmadı” şeklinde özetledi.

Bir süre taksicilik yaptığı yönünde haberleri alınan Caner, yakaladığı sabun köpüğü şöhreti kaybetmemek için bir albüm çalışması da yaptı. Yine umduğunu bulamayan Caner Toygar, yavaş yavaş unutulmaya ve ekranlardan da silinmeye başlamıştı artık.

Bir dönem kahinliğe bile soyunup, Van’da yaşanan depremi bir gün önce tahmin ettiğini iddia etmişti. Hatta İstanbul’da bir deprem beklediğini belirtip, gündeme gelmeye çalışmıştı.

Bir sanayi sitesi içerisinde köfteci dükkanı işlettiği yönünde haberleri alınan Caner, zaman içinde tamamen unutuldu.

Geçtiğimiz günlerde Nihat Hatipoğlu’nun yaptığı bir programa, izleyici sıralarından katılıp, mikrofonu eline Caner, bu defa da gençlik yıllarında yaptırdığı dövmelerin abdeste engel olup olmayacağını merak etmişti.

Yine geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılarak “Bu Tarz Benim” yarışmacısı Ayşegül Doğan ile tartışan ve “bir kadının bu şekilde giyinip, bacak bacak üstüne atarak, orasını burasını göstermesi bana ters” diyerek, programda gergin dakikalara neden oldu.

Caner geçici şöhretini de kaybetti

Bir zamanların en ünlü çifti

Evlilik programında ünlü oldular

Caner ile Tülin bir programda

Caner ile Tülin şöhretin tadını çıkardılar

Tülin Koca köyüne geri döndü

Bir zamanlar gündemden düşmediler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git