Eşinizle Nasıl Uyuduğunuz, İlişkiniz Hakkında Fikir Veriyor

Eşinizle Nasıl Uyuduğunuz, İlişkiniz Hakkında Fikir Veriyor
15 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 277.001 kez okundu.

İlişkilerin özelliklerini inceleyen, sosyologlar ve ilişki uzmanları, konuyu iyiden iyiye ele aldıklarında, çiftlerin uyuma pozisyonlarını inceleyerek, ilişkilerinin özellikleri hakkında fikir sahibi olabilmişler.

Araştırmanın sonuçları oldukça ilginç. Nasıl uyuduğunuz, kişiliğiniz hakkında fikir verdiği gibi, ilişkinizin özelliklerini de gözler önüne seriyor.

Temel uyuma pozisyonlarını inceleyen uzmanlar, uyuma şekillerinin, çiftler üzerindeki etkisini de ortaya çıkarıyor. Eşlerin birbirlerine karşı olan tutumları, yaklaşımları ve iç güdülerini, uyuma şekilleri ortaya koyuyor.

Uyku pozisyonunuz ilişkinizi anlatıyor

Herkesin uyurken farklı bir pozisyon tercih ettiği gibi, çiftlerin de uyumak için tercih ettikleri pozisyonlar çok farklılık gösterse de, uzmanlar, temel 8 pozisyon üzerinden araştırmalarını aktarıyorlar.

Sizler de kendi eşinizle genellikle kullandığınız uyku pozisyonunuzu göz önüne alarak, uzmanların kişiliğiniz ya da ilişkiniz hakkında neler ön gördüklerini öğrenebilirsiniz.

Temel uyku pozisyonunuzu, açıklamalar ile karşılaştırmanız yeterli.

Bakalım hangi kategoride değerlendirilmiş bir ilişkinin içindesiniz? Merak ediyorsanız, hemen görselleri ve açıklamaları incelemeye başlayabiliriz.

Kaşık pozisyonunda uyuyan çiftler Özgürlük pozisyonunda uyuyan çiftler Romantik pozisyonunda uyuyan çiftler Süper kahraman pozisyonunda uyuyan çiftler Şevkat pozisyonunda uyuyan çiftler Aşk düğümü pozisyonunda uyuyan çiftler Aşıklar pozisyonunda uyuyan çiftler

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git