Cinsiyet Değişimini Adım Adım Fotoğrafladı!

Cinsiyet Değişimini Adım Adım Fotoğrafladı!
18 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 12.822 kez okundu.

Bir kız olarak dünyaya gelen  Jamie Raines, erkek olma sürecini adım adım fotoğraf karelerine yansıttı.

Cinsiyet değişikliği ile ilgili pek çok açıdan halen tartışılan olgular mevcut ancak, dünyanın pek çok yerinde kabul görmüş durumda.

Bunun tıbbi ya da psikolojik yanlarını tartışmak elbette uzmanlarının işi ve bize sadece bu durumda olanların ve hayatlarına diledikleri şekilde devam etmek isteyenlerin haberlerini yapmak düşüyor.

Bazı bölgelerde oldukça ağır eleştirilerle yargılanan bu süreç, bazı bölgelerde tamamen kişinin kendi iradesine bırakılıyor ve kişi bundan sonra, hayatına nasıl devam etmesi gerektiğine hiçbir baskı ve zorlama altında kalmadan karar veriyor.

Kabul edersiniz ya da etmezsiniz, bu tamamen size kalmış. Ama dünyada böyle bir gerçeğin var olduğunu da değiştirmemize imkan yok.

Şimdi bir kız çocuğu olarak dünyaya gelen ve gençlik dönemlerinden itibaren kendisini bir erkek olarak gören, bir erkek gibi hisseden  Jamie Raines’in cinsiyet değişim sürecini, adım adım göreceğiz.

4 Kendi cinsiyet değişimini fotoğraf karelerine yansıttı 7 Cinsiyet değişimini fotoğraflayan Jamie Raines 13 Jamie Raines'in cinsiyet değişimi 14 Genç kızın cinsiyet değişim süreci

19 İnanılmaz değişim sürecinin fotoğrafları

20 Jamie Raines'in inanılmaz değişimi

2 Kız olarak doğan Jamie Raines

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git