Efsane Filmler Efsane Hatalar!

Efsane Filmler Efsane Hatalar!
19 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.647 kez okundu.

Gösterime girdikleri andan itibaren izlenme rekorları kıran filmler… Ya da “defalarca izlesem bıkmam!” dediğimiz, çok sevdiğimiz filmler…

Bu filmlerde öyle hatalar var ki; en dikkatli izleyicilerin bile zaman zaman gözünden kaçabiliyor. Ekranlarda izlerken dikkatimizi çekmeyen, ancak çoğunlukla eleştirmenler tarafından ya da filmi çok dikkatli izleyen izleyiciler tarafından fark edilen ve gördüğümüzde bizi de çok şaşırtan bu hataları şimdi hep birlikte inceleyeceğiz.

Dünyaca ünlü aktör ya da aktrislerin yaptıkları hataların bize yansıması, dekorasyonda yapılan hatalar, zamanlama hataları vs. vs… Hepsi bir birinden ilginç bu hataları gülümseyerek inceleyeceksiniz.

Ne kadar yetenekli olursa olsun, oyuncuların ve yapımcıların da birer insan olduklarını hatırlatan ve sihirli ekranlardan bize gösterilenlerin yalnızca kurgu olduğunun kanıtı olabilecek, eğlenceli film hataları şimdi burada, sizlerle.

Efsane Filmler Efsane Hatalar

Yüzümüzü güldürecek, önemli filmlerde yapılan hataları gelin şimdi hep birlikte inceleme altına alalım. Amacımız sadece biraz eğlenmek.

 

 

Kadeh değilmiş aslında

Kadeh hangi elinde

O devre göre oldukça kaliteli bir saat

Uçak çok alakasız bir sahneye denk gelmiş

Ünlü bir marka Farklı bir döneme ait bir adam

Kitaplar biraz aşağıda kalmış

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git