Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor

Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor
13 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.922 kez okundu.

Bu Fotoğrafçı Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor
Emily London Miller benzersiz yetenekte bir fotoğraf sanatçısı.; o kamera yardımı ile harikalar yaratan Emily en ‘sıradan’ görünümlü bir kadından bir  Hollywood yıldızı veya profesyonel bir model ortaya çıkarabiliyor..

Fotoğraflarını çektirenlerden 34 yaşındaki Rachel, söyle diyor.. O bir yıldız gibi hissettiriyor!

Bir başka 54 yaşındaki Seven -Wendy,  Ben sadece bir film yıldızı ya da bir prenses gibi hissettim. Emily bana güzel hissettirdi. O beni dergilerde gördüğünüz güvenen, güzel, zarif, romantik kadın gibi hissettirdi. diyor.

37 yaşındaki Stephanie, “Emily dünya standartlarında bir fotoğrafçı. O her kadının güzelliğini yakalamak için inanılmaz bir yeteneği vardır. Ben böyle bir profesyonel biriyle  çalışmak rahatlık oldu. O anında rahat ve rahat hissetmenizi sağlar. Onun uzmanlığı olan kamera önünde insanın öz güvenini kendine getiriyor.. 

Emily London Miller fotoğraflarını çektiği kadınların üzerindeki etkisini kanıtlayarak, öz güvenlerini tazelemiş.. 

 

Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor (3) Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor (6) Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor (9) Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor (13) Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor (15) Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor (14) Emily London Miller Sadece Fotoğraf Çekmiyor; Kadınların Kendilerine Güvenmelerini De Sağlıyor (2)

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git