Hababam Sınıfı’nın Kıvırcık Ömer’i Şimdi Neler Yapıyor?

Hababam Sınıfı’nın Kıvırcık Ömer’i Şimdi Neler Yapıyor?
21 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 6.479 kez okundu.

“Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor” adlı filmde Kıvırcık Ömer karakteri ile karşımıza çıkan, naif bir delikanlıyı canlandıran Talip Güran, acaba şimdi nerelerde ve neler yapıyor?

Talip Güran, kendisi ile yapılan bir röpörtajda o zamanlar çok fazla sayıda bonus kafalı kimse olmadığı için kendisinin akıllarda kaldığını söylüyor. Siyah beyaz yayın dönemimde yine kıvırcık saçları sayesinde neredeyse her reklam filminde boy gösterdiğini de sözlerine ekliyor.

Kıvrıcık Ömer Talip Güran

Bodrum’da yaşayan ve ticaretle uğraşan Talip Güran, ekranlarda uzakta yaşamaya devam ediyor.

Tahta sandalyeler üretip satan Güran, plastik sandalyelere gösterilen ilginin yerini tahta sandalyelerin, yeniden alması gerektiğini belirtiyor.

Ahşabı çeşitli işlemlerden geçirip işleyen ve dayanıklı tahta sandalyeleri meydana getiren oyuncu, onları rengarenk boyayarak restoranlara ya da yazlık mekanlara satıyor.

Bu işlemleri de kendisine ait bir atölye de gerçekleştiriyor.

Amacının yaşadığı yerde plastiği yok etmek olduğunu söyleyen Güran, tahta sandalyelerin daha nostaljik olduğunu ve asla eskimediğini, hatta yıllar sonra çok daha güzel bir görünüme kavuştuğunu da sözlerine ekliyor.

“Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor” filminin Kıvırcık Ömer’i, Talip Güran’ın eski ve yeni hallerini gelin hep birlikte inceleyelim.

 

 

 

Talip Güran Bodrum'da yaşıyor Sandalyelerini rengarenk boyuyor

Sandalye üretip satışını yapıyor

Talip Güran kendi atölyesinde çalışıyor Tahta sandalye üretimi yapıyor Talip Güran tahta sandalyeler üretiyor

Talip Güran'ın günümüzdeki hali

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git