Kadınlarla Empati Kurma Sanatı

Kadınlarla Empati Kurma Sanatı
22 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.829 kez okundu.

Ünlü isimler bir araya gelerek çok anlamlı ve güzel bir çalışmaya imza atmışlar. Bize de bu çalışmayı olabildiğince duyurmak ve göstermek düşüyor.

Ülkemizde yaşanan kadına karşı şiddetten tutun da kadınların gündelik hayatın içinde yaşadıkları zorlukları bir bir ele alan ünlü isimlerin, kadınlarla empati kurdukları sırada objektiflere yansıyan bir birinden değişik ve ilginç fotoğrafı sizler için bir araya getirdik.

Sanat, siyaset, spor dünyasının ünlü erkekleri birer kadının yaşadığı zorlukları ele alarak, aslında belki de kısa bir süreliğine bile olsa erkeklerde farkındalık bilinci yaratmayı amaçlamışlar.

Teker teker takdir ettiğimiz, kadınların yanında olduklarını gösteren bu ünlü isimleri şimdi tanıdığımızın dışında bambaşka halleri ile göreceğiz.

Kimini çok şaşırtacak olan bu görüntüler, aslında toplum olarak dikkate alınması gereken değerleri içeriyor.

Çalışma hayatında, aile içinde, yolda yürürken, araba kullanırken ya da bir sanat dalıyla uğraşırken bile kadının başına gelenleri, kadınların yerine geçerek dikkat çekmek isteyen ünlü isimler, bakalım bu çalışma kapsamında neler yapmışlar.

Gürsel Tekin kadına şiddete dikkat çekiyor Güven Kıraç kadınlarla empati kuruyor Kadınların yaşadıkları ile empati kurmak Kadınlarla empati kurmak için Töre cinayetlerine dikkat çeken bir fotoğraf Volkan Konak Kadınlarla empati kuruyor Emre Altuğ kadınlarla empati kuruyor

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git