Kendileri Küçük Ama Yürekleri Kocaman!

Kendileri Küçük Ama Yürekleri Kocaman!
21 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.230 kez okundu.

Çocuklarımızı iyi insanlar olarak yetiştirmek, vicdan sahibi bireyler olmaları için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Özellikle dünyamızın içinde bulunduğu zor bir dönemden geçerken, bu görüntüler biraz olsun içimizi ısıtacak.

Hatta umutlarımızı kaybetmememiz için pek çok sebebimizin olduğunu yeniden hatırlatacak bizlere.

Son zamanlarda internetteki sosyal paylaşım sitelerinde sık sık gördüğümüz, “İYİ İNSAN” olma konusunda hepimize ders verir bir nitelik taşıyan paylaşımları, bir araya topladık.

İçimizde yeniden umut açtıran bu fotoğraflarla, yeni güne daha mutlu başlayacağız.

Fotoğraf karelerine yansıyan ve kendisinden başka canlılar için de canla başla çalışmayı görev edinen bu kendileri küçük ama yürekleri kocaman çocukları görmek hepimize iyi gelecek.

Hepimizin onlardan öğreneceği çok şey olduğuna inanıyorum ve bu paylaşımın bizlere büyük birer ders niteliği taşıdığını da belirtmek istiyorum.

Gelin koca yürekli bu çocukların neler neler başardıklarına ve bizlerin de bu çocuklardan neler öğrenebileceğimize hep birlikte bir göz atalım.

5 Heykel tavşanın tırmanmasına yardım eden çocuk 8 Kuzenine destek olan çocuk 14 Kedisine kitap okuyan çocuk 11 Barınaktaki köpeklere mama alan çocuk 17 Kanser tedavisi gören bir çocuğa saçlarını kesip gönderen çocuk 1 Biriktirdiği para ile evsizlere yemek alan çocuk 2 Sahipsiz hayvanlara barunak açan çocuk

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git