Küçük Kızının Geleceğine Doğada Yön Veren Genç Anne

Küçük Kızının Geleceğine Doğada Yön Veren Genç Anne
7 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.938 kez okundu.

Hadlie henüz 3 yaşında ama annesi ile birlikte pek çok milli parkı ve doğa harikası mekanları şimdiden keşfetmiş durumda.

Morgan Brechler 25 yaşında, Amerikalı genç bir anne. 3 yaşındaki kızı Hadlie ile birlikte, her hafta sonu değişik bir maceraya atılıyor. Genç Anne hafta içi tarım ve peyzaj ile ilgili işinde çalışıyor. Ancak hafta sonlarını küçük kızı ile doğada geçiriyor.

Morgan çocukların doğadan kopmadan büyümesi gerektiğini savunuyor ve anne kız daha şimdiden ülkelerindeki milli parkları gezmişler. Çocukların teknoloji yüzünden doğadan uzakta büyümelerine karşı çıkan anne, kızını doğa ile iç içe büyütmeye çalışıyor.

Daha birkaç aylıkken kızı ile birlikte trekking yapmaya başlayan ikili, şimdi gittikleri yerlerde kaya tırmanışları ve trekking yapıyorlar. Çadır kurup kamp yapan anne kız, aktivitelerine her mevsimde ve her koşulda devam ediyorlar.

Kızı ile birlikte çok güzel zaman geçirdiklerini belirten Morgan, kızının doğa ile iç içe büyümesinin çok daha doğal olduğunu söylüyor. Pek çok kişiye garip gelebileceğini bildiğini, ancak çocuklarını hafta sonları AVM’ye götürmekten çok daha faydalı olduğunu savunan  Morgan, kızı ile birlikte doğada pek çok anı biriktirdiklerini ve bu sayede çok mutlu olduklarını sözlerine ekliyor.

Henüz 3 yaşında olması sebebiyle pek çok şeyi hatırlamayacağını bildiği kızı için ileride bakması için çok sayıda video ve fotoğraf çeken Morgan, doğada zaman geçirmenin kızının kişilik gelişimine de büyük katkı sağlayacağına inanıyor.

Anne kız zamanlarını doğada geçiriyorlar Anne kızın inanılmaz maceraları En güzel doğa serüvenleri Kızını doğa ile iç içe büyütüyor Küçük kızın doğa ile iç içe fotoğrafları Küçük kızını doğada büyütmeyi hedefliyor Küçük tırmanışçı kız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git