“Mahallenin Muhtarları” Dizisinin Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

“Mahallenin Muhtarları” Dizisinin Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
12 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 19.010 kez okundu.

Bir mahallede yaşanan sıcak ve samimi olayları konu alan ve yayınlandığı dönem boyunca izlenme rekorları kıran efsane diziyi, sevmemizdeki en önemli sebeplerden biri de o dizinin oyuncularıydı.

Mahallenin muhtarının kızı Fadime’ye aşık olan, temiz kalpli delikanlı Temel’in yaşadıklarını anlatan dizide pek çok sevilen karakterin yer alması, diziyi unutulmazlar arasına taşıdı.

Mahallenin muhtarları oyuncuları

Peki 1992 yılında gösterilmeye başlayan ve neredeyse 10 sene boyunca ailemizden bir parça haline gelen “Mahallenin Muhtarları”nın oyuncuları, şimdi nerelerde ve neler yapıyorlar acaba?

Bu sorunun cevabı, merak edenler için, şimdi burada…

Kimi oyuncular vefat edip aramızdan ayrılırken, kimi de oyunculuk kariyerlerine başka başka projelerde devam ediyorlar. Kimileri de tamamen başka bir hayatı tercih etmiş.

Bakalım kim nerede ve ne yapıyor?

Çok sevdiğimiz “Mahallenin Muhtarları” dizisinin efsane oyuncularının şimdilerde nerelerde oldukları ve neler yaptıklarını araştırdık. İşte o araştırmanın sonuçları…

Esra Akkaya Şirin Cihat Tamer Muhtar Filiz Taçbaş Behiye Işık Aras İğneci Handan Sevil Üstekin Müzevir Müzeyyen Mahallenin muhtarları oyuncuları Erkan Can Temel (Kıvırcık) Aydan Burhan Fadime

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git