Ölmeden Hemen Önce Çekilen Son Fotoğraflar

Ölmeden Hemen Önce Çekilen Son Fotoğraflar
14 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.951 kez okundu.

Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan ve maalesef sonları trajik bir şekilde biten, olaylar, kazalar, ya da adrenalin tutkunlarının son anlarının fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedik.

Pek çok genç insanın adrenalin tutkusu yüzünden başlarına son derece üzücü olayların geldiğini, haber bültenlerinde sık sık görüyoruz.

Yaşadıkları her anı sosyal medyada paylaşmak isteyenlerin de bazı fotoğrafları çok üzücü olmakla beraber, tam olarak ölümlerinden çok kısa bir süre önce çekilmiş oluyor.

Araştırmalar sonucu, hayatını çeşitli şekillerde kaybetmiş kişilerin, son anlarında neler yapıyor oldukları da ortaya çıkınca, işin boyutu çok daha üzücü bir hal alıyor doğrusu.

Eminim ölenlerin yakınları için de bu durum son derece üzücü bir hale geliyordur. Çünkü sevdiklerinin ölmeden az önce neler yaptıklarını görmek, ölmeden az önce belki de keyifle bir şarkı söylediklerini bilmek, çok zor olsa gerek…

Bu konu bizim çok ilgimizi çekti. Bu şekilde hayatlarını kaybedenlerin son olarak ne durumda olduklarının göstergesi olan fotoğraflar eminim sizlerin de ilgisini çekecek.

Düşen uçakta son selfie Düşe jette çekilen son fotoğraf Motor kazasından hemen önce çekilen son fotoğraf Nehir kıyısında çekilen son selfie Silah tutkunu gencin son fotoğrafı 1 Ölmeden önceki son fotoğraflar Binanın tepesinde son kez poz veren Rus genç

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git