Örgü Anahtarlık ve Aksesuar Yapımı

Örgü Anahtarlık ve Aksesuar Yapımı
16 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.872 kez okundu.

Örgü örme işini hobi olarak değerlendiren hanımların yanı sıra, bu uğraş sayesinde ev ekonomisine ciddi katkı sağlayan hanımların olduğunu biliyoruz.

Örgü örerek para kazanan hanımların yeni uğraşlarından biri de, örgüyü küçük aksesuarlara ve sevimli anahtarlıklara uyarlamaları…

Kolayca ve çabuk örülen minik aksesuarları yapmak hem çok eğlenceli hem de oldukça pratik bir iş olsa gerek. Ayrıca sadece satmak amacıyla değil, hediye etmek ya da kendimiz kullanmak için de yapabileceğimiz bu şık ve gösterişli aksesuar ve anahtarlık modellerini sizler için bir araya getirdik.

Yapılabilecek en pratik örgülere de örnek teşkil edecek bu çalışmaları çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Her biri birbirinden sevimli anahtarlıklar ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık çok daha kolay.

Peki o halde bu şirin aksesuar ve anahtarlık modellerini teker teker incelemeye ne dersiniz?

Beğendiğiniz modelleri belirleyerek çalışmaya başlayabilirsiniz. İddia ediyorum ki; örgü örmeyi seven hanımların yeni gözdesi bu çalışmalar olacak.

 

Gülen surat örgü anahtarlık modelleri

Minik balıklar şeklinde örgü anahtarlık modelleri

Oyuncak ayıcık şeklinde örgü anahtarlık modelleri Oyuncak ördek şeklinde minik örgü anahtarlık modelleri Örgü kedi suratlı anahtarlık modelleri Örgü tavşanlı anahtarlık modelleri Örgü uyuyan baykuşlu anahtarlık modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git