Türk Televizyon Kanallarında Gerçekleşmiş En Acayip Olaylar

Türk Televizyon Kanallarında Gerçekleşmiş En Acayip Olaylar
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 13.554 kez okundu.

Reyting kaygısı ile program yapan televizyon kanalları ve o programları izleyen Türk izleyicilerine, bazen “pes” dedirten öyle olayları yayınlıyor ki; aylarca hatta yıllarca, izleyici o programı unutamıyor.

Daha çok gerçek yaşam öykülerinin ekranlara yansımasıyla ortaya gerçekten de inanması oldukça zor, anlaşılmaz, acayip olaylar çıkıyor.

Özellikle canlı yayın yapan gündüz kuşağı programlarının, yayınları sırasında meydana gelen bu olaylar ile izleyicilerin ağzı açık kalıyor.

Şimdi bu çok ilgi çekici ve bir o kadar da akıllarda kalan, unutulmayan televizyon skandallarını, tekrar hatırlamak ister misiniz?

O halde sizler için Türk televizyon kanallarında, daha önceden yayımlanmış, bu ilginç detayların bir araya toplanmış görüntülerini, şimdi tekrar inceleme fırsatımız var.

Gelin hep birlikte skandallara imza atmış olaylar ve o olayların gerçekleştiği televizyon programlarını tekrar hatırlayalım.

Bakalım Türk televizyonlarında, çoğunlukla canlı yayınlar esnasında gerçekleşen bu garip olayları, daha önceden izlediniz mi?

Genç kalmak için amuda kalkmak

İlginç bir program konuğu

Kadını ikna çabaları Programın sürpriz konuğu at olunca Katil kocanın tv kanallarında eş arayışı Ahmet Çakar'ın ilginç 7 cüceler benzetmesi Bir erkek cadı tv programına katılırsa

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git