Vücut Tipime Göre Nasıl Giyinmeliyim

Vücut Tipime Göre Nasıl Giyinmeliyim
9 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 35.572 kez okundu.

Tüm kadınların vücut yapıları bir birinden farklı özellikler gösterir. Dolayısıyla birinde oldukça şık duran bir kıyafet bir diğerinde istediği sonucu vermeyebilir.

Önemli olan vücudumuzu tanıyıp, ona göre bir tarz belirleyerek giyinmek. Şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgiler ışığında bu sandığınızdan çok kolay olacak.

Her vücut tipine göre değerlendirilerek ortaya çıkan modeller, üzerinizde çok daha yakışan kıyafetler görünecek ve size de öz güveninizi yeniden kazandıracak.

Dış görünüşün ve giyimin oldukça önemli olduğu günümüzde, kadınların kendilerini iyi hissetmelerinin önemini bilen uzmanların tavsiyesi, vücut tipinize göre tarz belirlemek.

Tarzınızı ve hatta karakterinizi yansıtacak, size tam olarak uyan kıyafetler içinde siz de kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken, vücut tipinizi, ayna karşısında analiz edip, tarzınızı belirleyecek kıyafet modellerini okuyup, yeni bir alış veriş listesi hazırlamak…Hepsi bu kadar.

Günlük hayatın içinde, şık, bakımlı ve güvenli hareket etmek için, tarzınızı kendinize uyanla değiştirmeye hemen başlamalısınız.

 

 

 

Armut vücut tipi Jennifer Lopez

Dikdörtgen vücut tipi Gwyneth Paltrow

Elmas vücut tipi Catherine Zeta Jones

Elmas vücut tipi Salma Hayek

Oval vücut tipi Drew Barrymore

Oval vücut tipi nasıl giyinmeli

Ters üçgen vücut tipi Angelina

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git