190 Kez Ameliyat Masasına Yattı!

190 Kez Ameliyat Masasına Yattı!
18 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 12.104 kez okundu.

Estetik operasyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama, ister onaylayın ister onaylamayın, bu dünya üzerinde estetik operasyonlara tutkun olan kadınlar olduğu gibi erkekler de var.

Şimdi sizlerle paylaşacağımız bu haber, ilk okuduğumda beni oldukça etkiledi ve şaşırttı doğrusu. Bir erkek düşünün ki, sadece estetik kaygıları yüzünden tam tamına 190 kez bıçak altına yatmış olsun ve üstelik bunun için tonlarca da para harcamış olsun.

Gelin bu ilginç haberin detaylarına hep birlikte bir göz atalım.

Adı Justin Jedica… Şu an 34 yaşında olan Justin, şu ana kadar 190 kez bıçak altına yattı ve bu işlemler için yaklaşık olarak 220 bin dolar civarı para harcadı.

Size çok çılgınca geleceğini biliyorum ama, Justin bu durumu bir estetik operasyon bağımlısı olmasına ve sınırları zorlamaya devam etme isteğine bağlıyor.

Şu ana kadar tek amacının Barbie bebeğin sevgilisi, Ken bebeğe benzemek olduğunu açıklayan Justin, bunun için daha çok operasyon geçirmesi gerektiğini ve henüz mükemmellikten çok uzak olduğunu belirtiyor.

Bu tutkusu öylesine tehlikeli bir boyuta ulaşmış ki, geçtiğimiz günlerde kör olma olasılığına rağmen, alnındaki damarları bile aldırmış.

Gelin o halde Justin’in estetik operasyonlar sonrası ulaştığı durumunu gözler önüne seren fotoğraflarına bir bakalım.

 

 

3 Justin Jedica 190 kez ameliyat oldu

6 Justin 190 operasyon geçirdi

7 190 kez ameliyat olan genç Justin

10 Estetik mucizesi Justin Jedica

11 190 estetik operrasyon sonrası

12 justin Jedica'nın değişim süreci

2 Ken bebeğe benzemek için 190 kez ameliyat oldu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git