Başka Şeye Benzeyen Sevimli Sebzeler

Başka Şeye Benzeyen Sevimli Sebzeler
16 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.028 kez okundu.

Hayatımızın vaz geçilmezi, olmazsa olmazı sebze ve meyveleri bir de çok daha başka şekillerde görmek ister misiniz?

Alışık olduğumuz görüntülerinin dışında, bambaşka bir şekle bürünmüş sebze ve meyvelerin fotoğrafları ile biraz olsun hep birlikte eğlenmeyi planlıyoruz. Sizleri de bu küçük eğlencemize davet ediyoruz.

Yemeklerimizde kullandığımız soğanlar, salatalara renk ve sağlık katan havuçlar, bazılarının çok sevdiği bazılarınınsa burun kıvırdığı ama sağlık açısından faydası tartışılmaz turplar ve özellikle çocukların yaz aylarında bayıla bayıla tükettiği çilekler ve daha neler neler…

Hepsinin adını duyduğumuzda şekillerini gözümüzde canlandırırız. Fakat bütün bu sebze ve meyveleri bir de başka şekillere benzer halleriyle görmek ve göstermek isteyenler olmuş.

Doğrusu oldukça da eğlenceli sonuçlar çıkmış ortaya. Biz de şimdi bütün bu sebze ve meyvelerin, başka başka şekillerde nasıl göründüklerini bulduk ve hemen sizlerle de paylaşmak istedik.

Bakalım beğenecek misiniz?

 

 

Ayıcık şeklinde bir patates Çığlık atan biberler Kelebek şeklindeki çilek Kuluçkaya yatmış tavuk şeklinde çilek Ördek şeklinde domates Küçük bir patates kuzusu Ayak şeklinde bir turp

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git