Önce Gözlere Sonra Damaklara! Şık Sunumlar…

Önce Gözlere Sonra Damaklara! Şık Sunumlar…
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.194 kez okundu.

Geldiğimiz zamanda, biraz da televizyon programlarının etkisi ile olsa gerek, artık bir şeyler atıştırıp, sofradan kalkma zamanı geçti gibi görünüyor.

Artık davetler büyük yemek masalarında, yiyecekler doyurucu olduğu kadar görsellerine de dikkat edilerek hazırlanıyor.

Sofra düzeni her geçen gün gelişiyor ve özellikle hanımlar, kurdukları sofraların, herkes tarafından beğeni toplamasından son derece memnun oluyor.

Büyük davet sofralarının yanı sıra, aileniz için hazırlayacağınız yiyeceklerin, midelerden önce gözlere hitap etmesi sizin için de önem taşıyorsa, şimdi paylaşacağımız görselleri çok beğeneceksiniz.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekeceğine inandığımız, sunum örnekleri ile sofralarınızda hem lezzeti hem de şıklığı aynı anda yakalamanız mümkün olacak.

En güzel hamur işleri, şimdi sunumlarını değiştirerek daha güzel hale gelecek. Hatta hafta sonları aileniz için hazırlayacağınız kahvaltı masalarında bile küçük değişiklikler yaparak, nefis bir sunuma imza atabileceksiniz.

Öyle ki; sadece pişirme yöntemlerinde küçük değişiklikler yaptığınız yiyecekler, sofranızın havasını tamamen değiştirebilir.

Bütün bunlar ilginizi çektiyse, görsellerde çok daha fazlasını bulacaksınız.

Değişik şık kahvaltılık sunum örnekleri

Domates salatasının şık sunumu

En güzel midye börekler En güzel salata sunumu

Hediye paketi şeklinde kurabiyeler

Kırmızı biber yatağında sebze

Sofraların süsü sosisli milföyler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git