Böyle Taşımacılık Yöntemleri Görmediniz!

Böyle Taşımacılık Yöntemleri Görmediniz!
18 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.144 kez okundu.

Taşımacılıkta gelinen son nokta!

Nakliye işini abartanların ortaya çıkardıkları görüntüleri eğlenerek inceleyeceksiniz. Hem yurdumuzdan hem de dünyadan taşımacılık yöntemleri görenleri hem çok şaşırtıyor hem çok eğlendiriyor.

Kendi kapasitesinin kat kat fazlası ürünle doldurulan araçlar, taşıdıkları ürünlerin altında neredeyse görünmez hale geliyor.

Taşıyıcıların biraz da zeka ekleyerek geliştirdikleri yöntemler, yüzümüzde bir tebessüme sebep oluyor.

“Bu kadar da olmaz!” dedirtecek yöntemleri görünce hepiniz çok şaşıracaksınız. Daha az sürede daha fazla nakil işi gerçekleştirmek isteyen taşımacılar, ortaya bir birinden ilginç görüntüler çıkarıyorlar.

Eğlenerek inceleyeceğiniz bu görüntüler, sizi hem biraz şaşırtacak hem de çok güldürecek.

Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmek isteyen taşımacıların, komik görüntülerini şimdi sayfamızda görebilirsiniz.

Biraz da eğlence diyelim ve gelin hep birlikte bu komik görüntüleri inceleyelim. Bakalım bu eğlenceli insanlar, taşıma araçlarına nasıl eziyet etmişler. 🙂

Bisiklet ile tuğla taşımak El arabası bisiklet ile taşınır mı Motosiklet ile plastik bidon taşımak Motosiklet ile yumurta taşımak Taşımacılık yöntemleri görenleri şaşırtıyor Araç neredeyse görünmez olmuş Bir tren ne kadar insan alır

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git