Bu Erkeklerle Sakın Evlenmeyin!

Bu Erkeklerle Sakın Evlenmeyin!
21 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 26.961 kez okundu.

Yapılan bir araştırmaya göre asla evlenilmemesi gereken 10 erkek tipi, sizi tekrar düşünmeye çağırıyor.

Erkeklerin “evlenilecek kız, eğlenilecek kız” ayrımı yaptığı gibi, kadınlar da artık erkekler için aynı şeyi düşünüyorlar. Evlilik gibi ciddi bir kurumun kurulması karşılıklı öz veriye dayanıyorsa, bu kapsamda erkeklerin de en az kızlar kadar, belli şartları taşıyor olması gerekiyor. Belki de evliliğe doğru attığınız adımların yönünü değiştirecek bir çalışmayı da şimdi sizlerle paylaşmanın sevinci içerisindeyiz.

İlişkinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak bu çalışma ile ileride yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmiş olabilirsiniz. Belki de partnerinizin bu listeden hiç bir kategoriye girmediğini görüp, mutlulukla evlilik kararı alabilirsiniz.

Ne olursa olsun karar sizin tabi ama, bu erkekleri görüp değerlendirmeden, sakın evlilik kararı almayın. Uzak durmanız gereken 10 erkek karakterini şimdi açıklıyoruz. Karar sizin… Bakalım eğlenilecek erkek tipleri nasılmış?

 

 

 

Ciddi bir ilişkiye hazır olmayanlar

Hep sizden iyisini arayanlar Kendini dünyanın merkezi sananlar Sadece çocuklarını umursayanlar Tek eşliliğe karşı olanlar Başka kadınlarla da çıkabilenler Eski sevgilisi ile vakit geçirenler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git