Hafıza Kaybı Yaşayan Eşine, Ağlatan Hediye!

Hafıza Kaybı Yaşayan Eşine, Ağlatan Hediye!
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 14.329 kez okundu.

Justice ve Jeremy Stamper, birbirlerine çocukluk yaşlarından beri aşık olan ve henüz yeni evlenen sevimli bir çift…

Düğünlerinden sadece 19 gün sonra Justice’in bir trafik kazası sonucu, son beş haftasına dair her şeyi unutması, genç çifti ve ailelerini çok üzdü.

Birbirlerini 10 yaşlarından beri tanıyan ve 20’li yaşlarına geldiklerinde ise bu aşkı evlilikle taçlandırma kararı alan çift, genç gelinin düğününü hatırlamıyor olması ile biraz sarsılmış olsa da, damat bey, eşine hemen yeni bir düğün yapma önerisinde bulundu.

Genç çiftin ikinci düğün için bütçeleri el vermiyordu ve sosyal medya kanalı ile durumlarını duyurarak bir fon aracılığı ile, hikayelerinden etkilenen insanlardan yardım topladılar.

Böylece ikinci düğünleri için gerekli olan parayı bir ay içinde sağlayıp, kendilerine yardımcı olanları da istemeleri halinde, kendileriyle hemen iletişime geçerek, ikinci düğünlerine davet ettiler.

Yardım kampanyası ile ihtiyaçları olan beş bin doları, yardım sever destekçilerinden sağlayan çiftin ikinci düğünleri için gereken her şey hazır.

Böylece genç karısının, düğünlerini hatırlamıyor olması gibi bir sorunları da kalmamış olacak!

 

Eşinin mutluluğu için tekrar düğün yapıyor

Genç çift yeniden evlenecek Genç çiftin mutluluğu Genç kadın trafik kazası sonucu hafızasını kaybetti İkinci kez evlenmeye karar verdiler Justice ve Jeremy Stamper çifti yeniden evlenecek Sosyal medya kanalı ile destekçilerinden yardım topladılar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git