Farklı Poz Vermek Uğruna Kendini Rezil Edenler

Farklı Poz Vermek Uğruna Kendini Rezil Edenler
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 7.929 kez okundu.

Fotoğraf çılgınlığı her geçen gün artarak büyüyor. Özellikle işin içine sosyal medyanın girmesi ile birlikte, en ok beğeniyi toplayan fotoğrafa sahip olmak isteyenler çok çeşitli yöntemlere baş vurmaya başladılar.

Sıradanlıktan uzaklaşarak, kendi özgün ve sanatsal fotoğraf çalışmalarını sosyal medyada paylaşmak ve bunun karşılığında çok çok sayıda beğeni toplamak, sosyal medya çılgınlarının bir numaralı hedefi haline geldi.

Gelin o halde bu ibretlik pozları hep birlikte inceleyelim ve biraz eğlenelim.

 

Bu uğurda yapamayacakları saçmalığın kalmaması üzerine, sizlerle paylaşmak amacıyla, en son fotoğraflara poz verirken kendisini komik duruma düşürenleri bir araya getirdik.

Poz verirken aksine çok daha zorlama görüntülerin ortaya çıkmasına neden olan bu garip insanları, yüzünüzde koca bir gülümseme eşliğinde inceleyeceğinize eminim.

Biraz eğlenceli ve bir o kadar da düşündürücü bu haberimizi çok beğeneceksiniz.

İnternet ve beraberinde hayatlarımıza giren durumları bir kez daha sorgulamamıza yardımcı olacak bu fotoğrafları inceledikten sonra, fotoğraf çekerken daha dikkatli davranacağınıza da hiç kuşkum yok.

 

Farklı bir poz ararken komik duruma düşenler Farklı poz verme arayışında komik duruma düşenler

Farklı poz verme çabaları

Farklılık arayanların düştüğü komik durumlar Fotoğraf karelerindeki komik görüntüler Nasıl poz vereceğini şaşırmış insanlar

Şekilden şekile girerek poz vermeye çalışanlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git