Frida İle Sıcacık Bir Tanışma Öyküsü : “Frida da Benim Gibi Tuhafmış!”

Frida İle Sıcacık Bir Tanışma Öyküsü : “Frida da Benim Gibi Tuhafmış!”
3 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.407 kez okundu.

Sizlerle harika bir çalışmayı ve sıcacık bir tanışma öyküsünü paylaşmak istiyorum. Projenin adı; Zenpencils… Projenin sahibi ise; Avustralyalı ilüstratör Gavin Aung Than…

Gavin Aung Than, projesi kapsamında, tarihe geçmiş ünlülerin, vecizelerini küçük hikayeler ile günümüze uyarlamayı amaçlıyor.

Sanatçının çalışmalarından biri de Frida ve Frida’nın ünlü bir sözü.

Küçük bir kız çocuğunun Frida ile tanışmasını, öncesinde ve sonrasında yaşadıklarını samimi bir teknikle ele alan sanatçının bu sıcak hikayesini görselleri ile birlikte, şimdi burada inceleyebilirsiniz.

Hikayede, dış görüntüsü hakkında, diğerlerinden biraz farklı ve tuhaf olduğunu düşünen küçük kız, bir gün en az kendisi kadar tuhaf sanatçı Frida’nın eserleri ile tanışıyor ve o andan itibaren, tuhaf olanın yalnızca kendisi olmadığını anlıyor.

Sanatçı aynı zamanda, görüntüsü ile barışık olmayan insanlara ve onların içinde yaşadıkları topluma da samimi mesajlar veriyor.

Mesajları size bırakıyorum…  Ama doğrusu ben bu hikayeye bayıldım. Eminim sizler de çok seveceksiniz.

Gelin küçük tuhaf kızın, Frida ile tanışmasının öyküsüne hep birlikte göz atalım.

 

 

 

4 Frida'yı tanıyan küçük kızın öyküsü 5 Küçük kız ile Frida'nın tanışması 6 Frida ile küçük kızın tanışma hikayesi 7 Küçük kız ile Frida'nın tanışma hikayesi 13 Sıcak yaşam hikayeleri 15 Frida ile tanışan kızın yaşam hikayesi 16 En güzel sıcak tanışma hikayeleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git