Japonya’da Küçücük Odalar ve O Odalarda Yaşayanlar

Japonya’da Küçücük Odalar ve O Odalarda Yaşayanlar
22 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 4.068 kez okundu.

Fotoğrafçı Won Kim’in bize sunduğu çok özel fotoğraflarla, Japoya’daki bazı hayatları yakından görme fırsatı buluyoruz.

Japonlar’ın meşhur “kapsül otelleri”ni bilmeyen yoktur herhalde. Ama bu defa çok daha değişik bir bakış açısıyla, fotoğrafçı Won Kim’in, objektifinden bize yansıyan görüntüleri şaşkınlıkla inceleyeceğiz.

Günümüzde, herkesin çok daha geniş evleri, rahat yatak odalarını, büyük balkonları ya da terasları tercih ettikleri göz önünde bulundurulduğunda, ilk bakışta çok zormuş gibi görünen bu hayatlar, aslında oldukça ilginç…

Bu yaşantıları yakından görmek kimilerini çok şaşırtıp, inanılmaz gibi görünse de, Japonya’da böyle yaşamayı tercih eden, ya da böyle yaşamayı yeterli bulan insanların da olduğu gerçeği göz önüne gelmiş oluyor.

Bakalım, bu çok değişik ve ilginç hayatları görmek size de şaşırtıcı gelecek mi? Hep birlikte, bu küçücük odaları ve bu odalarda yaşantılarını sürdüren insanları gelin yakından tanıyalım.

İlginç bir odada yaşayan insan Japonya'da başka bir yaşam Japonya'da küçük odalarda yaşayanlar Küçücük odalarda yaşamak Küçücük odalarda yaşayan insanlar Çok küçük bir odada yaşam Küçük odalarda yaşayan insanlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git