Hamileler ve Onların Gündelik Sorunları!

Hamileler ve Onların Gündelik Sorunları!
25 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.856 kez okundu.

Norveçli bir illüstratör olan ve aynı zamanda kendisi de 2 çocuk annesi olan Line Severinsen, hamilelerin gün içinde yaşadıkları sorunları sıcacık bir anlatımla karşımıza çıkarıyor.

Hamileliğin bir kadının hayatında nelere sebep olduğunu, biraz gülümseterek resmeden sanatçı, bu bakış açısı sayesinde anneliğin ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha hatırlamamızı sağlıyor.

Karnında bir bebek taşırken kadının yaşadığı zorlukları bize hafif bir mizahla gösteren Line Severinsen, 2 kez hamilelik yaşamış bir kadın olarak, hamileliğin küçük zorluklarını anlatıyor.

Bu çalışma birazcık gülümsemeye yol açsa da aslında hepsi gerçek yaşamın içinde var olan hamileliğin beraberinde getirdiği zorluklar.

Biz bu çalışmayı çok beğendik ve hemen sizlerle de paylaşmak istedik. Şu an hamilelik döneminde olan, ya da daha öncesinde hamilelik geçirmiş anneler bu çalışmayı çok beğenecekler.

Anne adayları için de başlarına neler geleceğini konu alan bu çalışmanın çok faydalı olacağına canı gönülden inanıyoruz.

Bakalım hamile bir kadın gündelik hayatı içinde ne tür zorluklarla karşılaşıyor?

Hamile kadınların gündelik hayatlarına bakış Hamile kadınların korkularını anlatan çalışma Hamile kadınların yaşadıklarını anlatan çalışma Hamile olmanın getirdiği zorluklar Hamile olmanın yarattığı değişimler Yere bir şey düşüren hamile kadın Gün içinde hamilelerin yaşadığı zorluklar

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git