İnstagram’da Görünenler ve Gerçekte Olanlar!

İnstagram’da Görünenler ve Gerçekte Olanlar!
23 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.

Sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile yapılan paylaşımlar son sürat devam ederken, İnstagram adlı sosyal paylaşım sitesinde, çok sayıda beğeni almak adına, kullanıcılar, çeşitli yöntemlere başvurarak çektikleri ilginç fotoğrafları paylaşmaya devam ediyorlar.

Her bir kullanıcının fenomen olma yarışında ilk sıralarda olmak istediğini ve bu sebeple çok sayıda takipçiye sahip olmak istemeleri nedeniyle çok çeşitli kullanıcı profillerinin sahteleri de ortaya çıkıyor.

İlgi çekici profiller ve ve çok sayıda beğeni alan fotoğraflar paylaşma isteği büyüdükçe, ufak tefek hilelere başvuranların sayısı da her gün biraz daha çoğalıyor.

İşte şimdi sizlerle paylaşmak istediğimiz bu fotoğraflarda aslında İnstagram’da paylaşılan çok ilgi gören fotoğraflar var. Ancak fotoğrafların kadrajlarını biraz daha farklı bir açıya ayarladığımız zaman da fotoğraflardaki masum, küçük hileler ortaya çıkıyor.

Kullanıcıların hileli fotoğraflara başvurarak oluşturdukları profiller, bu defa da hileleri görmek isteyen kullanıcılar sayesinde sık sık ziyaret ediliyor ve ilginç fotoğraf hileleri de bir o kadar beğeni topluyor.

Şimdi gelin, bu küçük hileler ile çekilmiş, eğlenceli İnstagram fotoğraflarının, gerçek yüzlerine bir bakalım.

11 İnstagramda paylaşılan fotoğraflara örnekler

12 İnstagram fotoğraflarına gerçek bakış açısı 13 Basket dehası gencin instagram fotoğrafı 14 Basket dehası gencin gerçek durumu

1 İnstagram fotoğraflarının görünen yüzü

2 İnstagram fotoğraflarının gerçek yüzü

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git