İlk Görüşte İkisine de Aşık Oldu!

İlk Görüşte İkisine de Aşık Oldu!
17 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 20.433 kez okundu.

“Aşkın yaşı olmaz”, “aşkta gurur olmaz”, “aşkın gözü kördür” vs. vs. gibi aşk ile ilgili bugüne dek söylenmiş sözleri daha da çoğaltarak dile getirebiliriz. Ancak iddia ediyorum ki; şimdi tanık olacağınız bu aşka, söylenecek söz yok!

45 yaşındaki Ganga ve Jamuna Mondal kardeşler, yapışık olarak dünyaya gelen ikizler… Hayatları hep başkaları tarafından dışlanarak geçti.

Ganga ve Jamuna, Batı Bengal’de, Kolkata’da yoksul bir ailenin çocukları olarak dünyaya gelmişlerdi. Yapışık ikizler, aynı mideyi paylaşıyorlar. Böbrekleri, karaciğerleri ve kalpleri ise ayrı. Maddi imkansızlıklar sebebiyle gerekli tıbbi yardımı alamayan ikizler, bu yaşlarına dek yapışık olarak yaşamaya devam ettiler.

45 yaşına geldikleri zamana kadar, düzenli bir eğitim de alamadıkları için hayatlarını gezici bir sirkte çalışarak kazanmaya devam ettiler. Çevreleri onları “Örümcek Kardeşler” olarak tanıdı.

Bundan yaklaşık yedi ay kadar önce, ikizlerin çalıştıkları sirke ses mühendisi olarak gelen ve aslında bir okulda hoca olan Jasimuddin Ahmad, ikizleri gördüğü anda aşık oldu, tabii ikizler de ona…

Bu andan sonra da belki dünyanın en sıra dışı ilişkisi başlamış oldu…

Hayatları büyük zorluklarla geçmiş olan yapışık ikiz kardeşler, şimdi hayatlarının en mutlu dönemlerini yaşıyorlar. Çünkü “Bay Hindistan” adını verdikleri Jasumuddin Ahmad ile birlikte mutlu bir hayat yaşamaya başladılar.

4 Üçü birlikte yaşıyorlar

7 Yapışık ikizlere aşık oldu

9 Yapışık ikizler aşık oldu

11 İkisine birden aşık oldu

2 Genç adam ikisine birden aşık oldu

12 Dünyanın en garip aşk hikayesi

3 Daha önce böyle aşk görülmedi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git