Minik Küçük Hanımların ‘Güzelleştirdiği’ Bu 25 Babaya Biz Bayıldık!

Minik Küçük Hanımların ‘Güzelleştirdiği’ Bu 25 Babaya Biz Bayıldık!
26 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 30.400 kez okundu.

Minik Küçük Hanımların ‘Güzelleştirdiği’ Bu 25 Babaya Biz Bayıldık!

Baba denildiğinde aklımıza ailenin en güçlüsü koruyucusu ve kollayanı gelir.. Evde ki çocuklar özelliklede kız çocuklar babalarına olan düşkünlükleri ile bilinirler, babalarda kız çocuklarına daha düşkündürler.. Bu yüzden babalar genelde kızlarına hayır diyemezler, onların seviyesine inip onlarla arkadaş gibi vakit geçiren bu babalar hem öğretici hem de onlar için iyi b,ir arkadaştır.. işte galerimizde buna örnek babaların hayır diyemediği kızları tarafından şekilden şekle sokulan babalardan örnekler görebilirsiniz.. Biz bu baba ve kızlarına bayıldık, siz de eminim bayılacaksınız 🙂 Son zamanlarda sosyal medyada çocuklarının bir dediğini iki etmeyen babalara ve resimlerine sıklıkla rastlar olduk. Kısaca babalar bir tanedir ve çocukları için her fedakarlığı çekinmeden yapmaya hazır bu babalardan örnekleri sizlerle de paylaşmak istedik..

Babalarına makyaj yapan kızlar, kraliçe ve ve kızları, karizmaları yerle bir olan babalar, kendisi gibi babasının da saçlarını toplayan kız ve daha sevimli baba kız figürleri galerimizde.

 

babalar ve kızları babasının baleyi sevdirmeye çelıştığı minik kız birlikte vakit geçiren baba ve kızı Böyle babaya böyle kız Cinderella filmine giden kız ve amcası Kırmızı başlıklı baba ve kurt kız Kraliçe baba ve 5 prensesi

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git