Okul Defterindeki İnanılmaz Sanat Çalışmaları

Okul Defterindeki İnanılmaz Sanat Çalışmaları
31 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 8.967 kez okundu.

Gençlerin neler yapabileceklerini az çok hepimiz tahmin ediyoruz. Ancak okulda kullandığı defterine öyle resimler çizen, sadece 15 yaşında bir genç var ki, onun yaptıklarını hayretle inceleyeceksiniz.

Adı João Carvalho olan Brezilyalı bu genç, özel gölgeleme ve efektler kullanarak, resimlerine 3 boyutlu görüntü veriyor. İşin en ilgi çekici tarafı ise, bu gencin daha önce hiçbir özel resim eğitimi almamış olması..

Yani karşımızda doğal bir yetenek var gibi görünüyor. João Carvalho, çizdiği 3 boyutlu resimlerde kullandığı teknik ile göz dolduruyor ve bunu sadece kendine has yeteneği ile yapıyor. Genç sanatçı, oldukça başarılı çalışmalara imzasını atıyor. Genç yeteneklere örnek olmasını dilediğimiz bu muhteşem çalışmaları bir araya topladık ve sizlerle paylaşmak istedik.

Eminim birbirinden ilginç bu çalışmaları görünce sizler de en az benim kadar etkileneceksiniz ve gençlerin neler yapabileceklerini bir kez daha göreceksiniz. Gelin bu başarılı gencin çalışmalarını hep birlikte inceleyelim.

 

 

Genç sanatçının çizdiği 3 boyutlu resimler Genç yeteneğin 3 boyutlu çalışmaları Genç yeteneğin resim çalışmaları João Carvalho'nun çalışmaları João Carvalho geleceğin sanatçısı 15 yaşındaki gencin inanılmaz resim çalışmaları 15 yaşındaki gencin resim çalışmaları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git