Tarihi Sahneler Küçücük Yüzük Kutularına Yerleşince….

Tarihi Sahneler Küçücük Yüzük Kutularına Yerleşince….
12 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.098 kez okundu.

“Tasarım” denildiğinde aklımıza gelen pek çok olgu var. Son dönemlerde, sık sık görmeye ve duymaya alıştığımız tasarım çeşitlerinden biri de üç boyutlu tasarım modelleri.

Üç boyutlu tasarım; “ışığın ve gölge oyunlarının da yardımı sayesinde, gerçek ya da kurgulanmış bir olayın, modellenmesi” olarak tanımlanabilir.

Bu modeller, birer büyük tablo olarak karşımıza çıkabileceği gibi, pek çok yapılarda da kullanılan, eşsiz güzellikler sunan, oldukça kıymetli çalışmalardır.

İşte bu yolla çalışmalarına yön veren Kanadalı sanatçı Talwst, minyatür diyorama, üç boyutlu çalışmalara ve eserlere hayat veriyor.

Sanatçı oldukça ilgi çeken çalışmaları ile göz doldururken, ortaya çıkardığı eserler de görülmeye değer bir hal alıyor.

Talwst’ın birbirinden ilgi çekici çalışmalarını şimdi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sanatçının, bu ilginç tasarım çalışmaları eminim sizleri de etkisi altına alacak.

Yüzük kutuları içine, güncel ve tarihi olayları, ince ince işliyor ve minyatür sözünün hakkını fazlasıyla veriyor.

Şimdi gelin minyatür sanatçısı Talwst’ın bu çok güzel çalışmalarına birlikte bir göz atalım.

Güncel olayların yüzük kutularına işlenmesi Minyatür çalışmalarına örnekler Minyatür çalışması yapan sanatçı Talwst'in eserleri Minyatür çalışmasının en güzel örnekleri Tarihi olayların minyatür sanatı ile buluşması Yüzük kutularına inanılmaz tasarım Yüzük kutularına yapılan minyatür çalışmaları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git