Uçlarda Yaşamayı Seven İnsanlar

Uçlarda Yaşamayı Seven İnsanlar
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.568 kez okundu.

Adrenalin tutkusu pek çoğumuza çok uzak gelse de tutkunu olan insanların sayısı da bir o kadar fazlalaştı. Hayatlarını uç noktalarda yaşamayı seven hatta bazen gösterileri sırasında hayatlarını tehlikeye atmak pahasına bu işten zevk alan o kadar çok insan var ki…

Bazı televizyon ve medya haberlerinde de karşımıza çıkan ve adrenalin tutkusunun facia ile bittiğini bildiren haberlere rağmen, adrenalin tutkunları, ne olursa olsun, bu zevklerinden vaz geçecek gibi görünmüyorlar.

Sevdikleri işleri, yüksek heyecan yaşayarak ve yaşatarak yapmaya devam eden adrenalin tutkunu insanların en uçlarda oldukların anların fotoğraflarını, bir araya toplayarak sizlerle paylaşmak istedik.

İçinizde adrenalin tutkunu olanlar ya da sadece izlemekten zevk alanlar, eminim bu fotoğrafları keyifle inceleyeceklerdir.

Yalnız kötü sonuçlar doğurmasını engellemek için, bu fotoğraflarda gördüklerinizin uzun süreli çalışmalar sonucunda ortaya çıkmış olduklarını belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Yani evde denemeyiniz!!! 🙂

 

Arkadaşına yardımcı olan adrenalin tutkunu En uç noktayı bulanlar İp üzerinde yürüyen adam Kayalıklardan atlayış yapanlar Kuşlar gibi uçmak isteyenler Şehre kuş bakışı Adrenalin kimileri için vazgeçilmezdir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git