Ünlü İtalyan Cerrah 2017 Yılında Kafa Naklini Gerçekleştirecek

Ünlü İtalyan Cerrah 2017 Yılında Kafa Naklini Gerçekleştirecek
23 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.681 kez okundu.

Pek çok bilim adamı tarafından intihar olarak nitelendirilen kafa operasyonu ile ilgili, İtalyan cerrah Sergio Canavero ile 30 yaşındaki gönüllü Valeri Spiridonov, New York’ta bir araya gelecekler.

Kafa nakli ile ilgili olarak birlikte bir seminere katılacak olan, gönüllü ile cerrah, operasyon ile ilgili bir sunum yapacak ve vize almak için uğraşacaklar.

Ülkemizde de merakla takip edilen bu ilginç haber ile ilgili tüm dünya üzerinde merak edilen pek çok soru var tabii. İlk defa gerçekleşecek olan bu operasyonun riskleri ya da uygulanma şekli herkes tarafından merakla takip edilen konular.

“Dr. Frankenstein” olarak anılan cerrah Sergio Canavero, izin alınması durumunda ilk kafa naklini, 2017 yılında gerçekleştirecek.

30 yaşındaki gönüllü Rus Valeri Spiridonov ise, ölmeden önce sağlıklı bir bedende yaşama şansını kaybetmek istemediğini belirterek, gönüllü olduğunu açıklamıştı.

Gelin şimdi operasyon ile ilgili merak edilen tüm sorular ve uzmanları tarafından bu sorulara verilen cevaplara hep birlikte bakalım.

 

 

Nasıl bir beden gerekli Neden gönüllü oldu Operasyon ne kadar sürecek Operasyonun zorlukları neler Operasyona kaç dr girecek Dr Sergio Canavero operasyon ile ilgili bilgi verecek Kafa nakli ile ilgili merak edilenler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git