Televizyonlarda Yaşanan, Gülümseten Olaylar

Televizyonlarda Yaşanan, Gülümseten Olaylar
31 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.362 kez okundu.

Türk televizyonlarında, özellikle canlı yayınlar sırasında yaşanan ve yüzümüzde kocaman bir gülümsemeye sebep olan olayları bir araya getirerek sizlerle paylaşmak istedik.

Özellikle dini konularda, televizyon programlarına konuk olan, izleyenlere yol göstermek adına sorulan soruları cevaplayan hocalarımızın düştüğü zor durumlar ön sıralarda geliyor.

Hocalarımıza öyle sorular soruluyor ki; bazılarına cevap vermek bile neredeyse imkansız hale geliyor.

Televizyon programları sırasında ortaya inanılmaz, komik anlar çıkıyor. Başta programın sunucusu ve garip sorulara muhatap olan uzman kişinin yanı sıra, o sırada programı canlı canlı izleyen herkes önce şok oluyor ve sonra da olay karşısında gülümsemesine engel olamıyor.

İşte tüm bu anları, biraz eğlenmek için sizler için derledik. Canlı yayınlarda yaşanan kısa süreli skandal olaylar biraz olsun, gününüze neşe katsın.

Gelin şimdi hep birlikte, Türk televizyonlarında yaşanan ve izleyenleri hayrete düşüren olayları hep birlikte inceleyerek biraz eğlenelim.

İntihar girişimi sırasında yaşanan ilginç konuşmalar Kıyamet günü kılık kıyafet Üvey kayınvalidesi ile evlenmek isteyenler Paylaşılamayan eski eş Sabri Yaşanan ilginç olaylara örnekler Yılbaşı kutlamaları ile ilgili haber 25 yaş küçük biri ile evlenmek

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git